INFORMACE před táborem

 

SOUTĚŽ - NAROZENINY TÁBORA

* Jelikož slavíme letos již 20. narozeniny tábora, chtěl bych poprosit všechny táborníky, dospělé, kamarády... - zda by jste nevytvořili něco pro tábor - k narozeninám: např. namalovali obrázek, vytvořili nějaký výrobek, složili písničku nebo si cokoliv připravili k narozeninám tábora.
* Všechny tyhle narozeninové "dárečky" budou vystaveny během tábora a tři nejkrásnější, které samozřejmě rozhodnou jak děti, tak všichni dospěláci (hlasování přes šatní lístečky, jak je to u nás zvykem) - budou odměněny společenskou hrou.
 

KARNEVAL - MAŠKARNÍ VEČER

* Každoročně během tábora ctíme krásnou tradici, že jeden den v hlavním - večerním programu děláme "karneval - soutěž o nejkrásnější táborovou masku". Proto nejen děti (účastníci tábora), ale i všichni dospěláci si připravují karnevalovou masku.
* Letošní téma: "CIRKUS NA HUTISKU aneb JAK CHYTIT MEDVĚDA" napovídá, že kostýmy, masky, převleky... mohou být v hodně širokém rozsahu - různá zvířátka, krotitelé, klauni – šašci, hudebníci, akrobaté nebo si vzpomeňte na lovení zvěře (medvěda) – myslivci, lovci…
* Pro případ, že náhodou masku zapomenete doma - je možnost si v odpoledním klidu nějakou vytvořit.
 

DOPISY NA TÁBOR

* Dopisy jsou jako samostatná záložka v hlavním menu.
* Na doplnění: v táboře si děti mohou koupit jak poštovní známku, tak obálky, tak pohledy...
 

MOBILNÍ TELEFONY

* Chtěl bych poprosit Vás rodiče, zda se zamyslíte nad tím, aby Vaše dítě mělo s sebou mobilní telefon??? Pokud budete chtít informace o táboře nebo o Vašem dítěti - není problém zavolat Martinovi Benkovi (732 430 562).
* Snažíme se za 1) předejít případným ztrátám či rozbitím mobilu a za 2) jak víme všichni, děti pláčou nejvíce do prvních dvou až tří dnů a volají a volají - a jsou nešťastné a chtějí domů... :-)
* Během programu nejsou mobilní telefony povoleny.